Uitslagen Vlaamse Duinencross 2024
1. |
VAN DER POEL MATHIEUALPECIN-DECEUNINCK |
0:59:21– |
|
2. |
RONHAAR PIMBALOISE TREK LIONS |
1:00:41+0:01:20 |
|
3. |
VAN AERT WOUTTEAM VISMA – LEASE A BIKE |
1:01:04+0:01:43 |
|
4. |
VAN DER HAAR LARSBALOISE TREK LIONS |
1:01:14+0:01:53 |
|
5. |
VERMEERSCH GIANNIALPECIN-DECEUNINCK |
1:01:33+0:02:12 |
|
6. |
SWEECK LAURENSCRELAN-CORENDON |
1:02:07+0:02:46 |
|
7. |
WYSEURE JORANCRELAN-CORENDON |
1:02:25+0:03:04 |
|
8. |
VANTHOURENHOUT MICHAELPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
1:02:31+0:03:10 |
|
9. |
ADAMS JENSLOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE |
1:02:58+0:03:37 |
|
10. |
VANDEPUTTE NIELSALPECIN-DECEUNINCK |
1:03:09+0:03:48 |
|
11. |
HERMANS QUINTENALPECIN-DECEUNINCK |
1:03:39+0:04:18 |
|
12. |
VANDEBOSCH TOONCRELAN-CORENDON |
1:03:46+0:04:25 |
|
13. |
MASON CAMERONCYCLOCROSS REDS |
1:03:52+0:04:31 |
|
14. |
VAN KESSEL CORNEDESCHACHT-HENS-MAES |
1:04:31+0:05:10 |
|
15. |
KAMP RYANPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
1:04:51+0:05:30 |
|
16. |
AERTS THIJSCHARLES-LIÉGEOIS ROASTERY CX |
1:05:22+0:06:01 |
|
17. |
HENDRIKX MEESCRELAN-CORENDON |
1:05:37+0:06:16 |
|
18. |
MEEUSEN TOMLOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE |
1:05:56+0:06:35 |
|
19. |
BAESTAENS VINCENTSPITS CX TEAM |
1:06:21+0:07:00 |
|
20. |
NYS THIBAUBALOISE TREK LIONS |
1:06:21+0:07:00 |
|
21. |
VRACHTEN ARNEALFASUN CYCLING TEAM |
1:06:35+0:07:14 |
|
22. |
WUYTS MATHIJSINDIVIDUEEL |
1:06:58+0:07:37 |
|
23. |
VAN LOOVEREN JOACHIMVAN DEN PLAS – HEPA CYCLING TEAM |
1:07:40+0:08:19 |
|
24. |
VAN DEN BROECK ARNOVAN DEN PLAS – HEPA CYCLING TEAM |
1:07:59+0:08:38 |
|
25. |
HORNY CLEMENTBH-WALLONIE MTB TEAM |
1:08:33+0:09:12 |
|
26. |
VERVOORT WOUTSTAGECO CYCLING TEAM |
0:38:57-2 lap |
|
27. |
ŠTYBAR ZDENEKSTYBAR TEAM |
0:38:26-2 lap |
|
28. |
ROMBOUTS SEPPERB ZELFBOUW UCT |
0:39:49-2 lap |
|
29. |
GASSNER MICHAELRSV MOOSBURG |
0:30:25-3 lap |
|
30. |
HAMM FLORIANRSV GARCHING |
0:30:39-3 lap |
|
31. |
VAN DIJKE KOENTWC HET SNELLE WIEL |
0:30:48-3 lap |
|
32. |
ASKEY LEWISECCG FDJ |
0:30:49-3 lap |
|
33. |
SWARTZ CALEBENVE COMPOSITES |
0:31:02-3 lap |
|
34. |
PAVAN MARCOTEAM CINGOLANI |
0:31:09-3 lap |
|
35. |
MOTTIEZ GILLESCROSS TEAM LEGENDRE |
0:31:17-3 lap |
|
36. |
JUNQUERA SAN MILLAN MARIOCOQUE URIA E. C. |
0:30:48-3 lap |
|
37. |
RISBERG DAVIDEVOLITE CYCLING CLUB |
0:31:19-3 lap |
|
38. |
VAN STAEYEN MAARTENVAN DEN PLAS – HEPA CYCLING TEAM |
0:31:16-3 lap |
|
39. |
LEAERTS YELLEYOUNG CYCLING TALENT D&D |
0:31:25-3 lap |
|
40. |
ALDERWEIRELD ROBINTEAM ATOM 6 |
0:31:02-3 lap |
|
41. |
HERRMANN LUKASHEIZOMAT RADTEAM |
0:21:27-4 lap |
|
42. |
MILLBURN GARRYMAAP ENVE |
0:22:12-4 lap |
|
43. |
PARENTI NICOLABIKE ACADEMY RACING TEAM |
0:22:21-4 lap |
|
44. |
KAJI TETSUKIJAPAN PHOTO FINISHE |
0:23:21-4 lap |
|
45. |
BRUYNSEELS DRIESCK DUKLA BRATISLAVA |
0:23:31-4 lap |
|
46. |
BLANPAIN KÉVINCLUB CYCLIST |
0:11:50-5 lap |
|
47. |
LANDO NICHOLASCOMPETITIVE EDGE RACING |
0:11:45-5 lap |
|
DNF |
MEISEN MARCELTEAM LOTTO – KERN HAUS |
0:47:38 |
|
DNF |
VAN TRICHT FLORISISRAEL – PREMIER TECH ACADEMY |
0:31:30 |
|
DNF |
ORTS LLORET FELIPETEIKA-BH-GSPORT |
0:19:06 |
|
DNF |
JETTE CAMERONINDIVIDUEEL |
0:11:11 |
|
DNF |
VERSTRYNGE EMIELCRELAN-CORENDON |
0:09:49 |
1. |
VAN EMPEL FEMTEAM VISMA – LEASE A BIKE |
0:52:14– |
|
2. |
BRAND LUCINDABALOISE TREK LIONS |
0:52:53+0:00:39 |
|
3. |
ALVARADO CEYLIN DEL CARMENALPECIN-DECEUNINCK |
0:52:53+0:00:39 |
|
4. |
VERDONSCHOT LAURADE CEUSTER – BONACHE |
0:53:33+0:01:19 |
|
5. |
CANT SANNECRELAN-CORENDON |
0:55:29+0:03:15 |
|
6. |
BETSEMA DENISEPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
0:55:45+0:03:31 |
|
7. |
WORST ANNEMARIECYCLOCROSS REDS |
0:55:57+0:03:43 |
|
8. |
HOLMGREN ISABELLACYCLING CANADA |
0:58:05+0:05:51 |
|
9. |
BROUWERS JULIECHARLES-LIÉGEOIS ROASTERY CX |
0:58:56+0:06:42 |
|
10. |
KELLER ALESSANDRARMC OBWALDEN |
0:59:00+0:06:46 |
|
11. |
HOLMGREN AVALIDL – TREK |
1:00:55+0:08:41 |
|
12. |
MORICHON ANAISTEAM ARKEA |
1:01:46+0:09:32 |
|
13. |
VON BERSWORDT SOPHIETEAM VISMA LEASE A BIKE WOMEN |
1:02:33+0:10:19 |
|
14. |
VERHOEVEN SUZANNEDE CEUSTER – BONACHE |
1:02:49+0:10:35 |
|
15. |
GUNSALUS LIZZYCCB WOMEN’S CYCLING |
1:03:17+0:11:03 |
|
16. |
COUZENS MILLIEFENIX-DECEUNINCK |
1:03:43+0:11:29 |
|
17. |
CARRIER RAFAELLECANADA |
1:04:13+0:11:59 |
|
18. |
DE SMEDT FEBEPROXIMUS – CYCLIS CT |
0:38:17-1 lap |
|
19. |
SELS LOESPROXIMUS – CYCLIS CT |
0:38:24-1 lap |
|
20. |
ZOERNER LAURENUSA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM |
0:38:39-1 lap |
|
21. |
CREES XANSPECTRA CANNONDALE P/B DAS |
0:38:55-1 lap |
|
22. |
BOND JORJAEUROCROSSACADEMY |
0:39:50-1 lap |
|
23. |
DEFOUR LARACYCLING TEAM JADE – LDL |
0:40:05-1 lap |
|
24. |
KELLY SIOBHANBLACK DOG RACING |
0:40:00-1 lap |
|
25. |
KNOLL NICOCANADA |
0:39:51-1 lap |
|
26. |
HURTELOUP ADÈLEPROXIMUS-ALPHAMOTORHOMES-DOLTCINI |
0:40:06-1 lap |
|
27. |
BOND KEIRACARDINAL CLASSIC CT |
0:26:44-2 lap |
|
28. |
BORELLO CARLOTTAASD DP66 |
0:26:40-2 lap |
|
29. |
DE BRUYCKERE XENNAACROG-TORMANS |
0:26:41-2 lap |
|
30. |
SHIELDS EMILY– |
0:27:12-2 lap |
|
31. |
DE BRUYNE MEGPROXIMUS – CYCLIS CT |
0:26:44-2 lap |
|
32. |
DAY ELENASPECTRA CANNONDALE P/B DAS |
0:27:15-2 lap |
|
33. |
ZWAENEPOEL TESSAPROXIMUS – CYCLIS CT |
0:27:15-2 lap |
|
34. |
DE SCHOESITTER SHANYLSTARBIKES – VISTABUILD |
0:27:03-2 lap |
|
35. |
SCHEVENELS LIES´LDE CEUSTER – BONACHE |
0:27:02-2 lap |
|
36. |
DEVIGNE CAMILLEAWOL OSHEA |
0:27:31-2 lap |
|
37. |
HALLAHAN AISLINSTIMULUS ORBEA |
0:13:51-3 lap |
|
38. |
SARKISOV KATHERINECXHAIRS DEVO |
0:14:17-3 lap |
|
39. |
WALCROFT KATELYNCYCLING CANADA |
0:14:08-3 lap |
|
40. |
PERRYMAN AMYTEKKERZ CC |
0:14:07-3 lap |
|
41. |
DELCOMMUNE JULINETEAM WILINK BRUSSELS CYCLING |
0:14:25-3 lap |
|
42. |
BONNAFOUS LEAOCF TEAM CROSS MASSI ZYCLE |
0:14:28-3 lap |
|
43. |
DHONT KIONAC.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW |
0:14:44-3 lap |
|
44. |
KOSTER ISEREWATERSLEY RACE & DEVELOPMENT TEAM |
0:14:25-3 lap |
|
45. |
COOGAN CISEK COREYTRIPLE C RACING – WP CYCLES |
0:14:28-3 lap |
|
46. |
BUDDE KAIJARV ADLER LÜTTRINGHAUSEN |
0:14:27-3 lap |
|
47. |
VAN DER VEKEN JANAINDIVIDUEEL |
0:14:40-3 lap |
|
48. |
CAHILL RYLIEBOULDER JUNIOR CYCLING |
0:14:32-3 lap |
|
49. |
ST ONGE MARIE FAYSTIMULUS ORBEA |
0:14:47-3 lap |
|
50. |
BILODEAU CHRISTIANECYCLING CANADA |
0:14:42-3 lap |
|
51. |
SCHOLLAERT SHANAYA ESTHERBALOISE WB LADIES |
0:15:00-3 lap |
|
52. |
DE CUYPER EMILYASD WOMEN CYCLING PROJECT |
0:14:45-3 lap |
|
53. |
MORRIS FIONAALPINE CYCLING CLUB |
0:15:00-3 lap |
|
54. |
POLFLIET ALANACYCLOCROSS TEAM MJ WOOD |
0:15:01-3 lap |
|
55. |
ROSSNER LARISSAVC ESCHENBACH |
0:15:08-3 lap |
|
56. |
JAQUET PRISCAVTT BALCON DU JURA |
0:15:52-3 lap |
|
57. |
MCDICKEN KATHRYNPROTERRA RACING |
0:15:47-3 lap |
|
58. |
DE KEYSER HANNAHCYCLOCROSS TEAM MJ WOOD |
0:16:08-3 lap |
|
59. |
BARTELS KAYLANIAA DRINK YOUNG LIONS |
0:17:07-3 lap |
|
60. |
HARINCK TIGER-LILCYCLOCROSS TEAM MJ WOOD |
0:17:19-3 lap |
|
DNF |
KAY ANNACYCLOCROSS REDS |
0:11:53 |
|
DNF |
BARONI FRANCESCAHUBO REMOTIVE CT |
0:12:51 |
|
DNF |
DOBBELAERE JANADUOLAR – CHEVALMEIRE |
0:13:10 |
|
DNS |
ASELTINE MIACANNONDALE P/B CYCLOCROSSWORLD.COM DEVO |
||
DNS |
SEYNAVE ILKENUCT CYCLING TEAM |
1. |
HUYBS WARDBALOISE TREK LIONS |
0:46:48– |
|
2. |
VAN DE PUTTE VICTORDESCHACHT-HENS-MAES |
0:47:09+0:00:21 |
|
3. |
CORSUS YORDIPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
0:47:27+0:00:39 |
|
4. |
HAVERDINGS DAVIDBALOISE TREK LIONS |
0:47:40+0:00:52 |
|
5. |
BAERS ARNECHARLES-LIÉGEOIS ROASTERY CX |
0:47:51+0:01:03 |
|
6. |
GEERAERTS FERREALFASUN – BASSO TEAM FLANDERS |
0:48:03+0:01:15 |
|
7. |
VAN LIEROP DANNYZZPR-PARKHOTEL-ORANGE-BABIES CT |
0:48:06+0:01:18 |
|
8. |
JANSSEN LUCASARKEA-B&B HOTELS |
0:48:07+0:01:19 |
|
9. |
MICHELS JENTEALPECIN-DECEUNINCK |
0:48:12+0:01:24 |
|
10. |
LAURYSSEN YORBENPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
0:48:17+0:01:29 |
|
11. |
VAN DEN EIJNDEN GUUSCYCLOCROSS REDS |
0:48:19+0:01:31 |
|
12. |
VANDERLINDEN LUKASTEAM SIKTIVITY |
0:48:25+0:01:37 |
|
13. |
JANSSEN WOUTCYCLIS – VAN DEN PLAS CYCLING TEAM |
0:48:35+0:01:47 |
|
14. |
DE BRUYCKERE KAYPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
0:48:40+0:01:52 |
|
15. |
GROENENDAAL BAILEYWV SCHIJNDEL |
0:48:47+0:01:59 |
|
16. |
VAN DEN BOER SEPPEBALOISE TREK LIONS |
0:49:05+0:02:17 |
|
17. |
VAN GRIEKEN STANSTAGECO CYCLING TEAM |
0:49:16+0:02:28 |
|
18. |
BARNES DANIELTEAM SPECTRA CANNONDALE P/B DAS |
0:50:15+0:03:27 |
|
19. |
CHILTON BENTEAM SPECTRA WIGGLE P/B VITUS |
0:50:25+0:03:37 |
|
20. |
MARCHAND ROBBEDESCHACHT-HENS-MAES |
0:50:30+0:03:42 |
|
21. |
VANDENBERGHE VIKTORPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
0:50:35+0:03:47 |
|
22. |
DE BRAUWERE SILCYCLOCROSS TEAM MJ WOOD |
0:50:50+0:04:02 |
|
23. |
VANHOUDT YENTHELRG-CYCLING TEAM |
0:50:59+0:04:11 |
|
24. |
STROHMEYER ANDREWUSA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM |
0:51:03+0:04:15 |
|
25. |
TREUDLER FINNBIKETEAM AADORF |
0:51:07+0:04:19 |
|
26. |
GREIJUS PAULBAUHAUS SPORTKLUBB |
0:51:11+0:04:23 |
|
27. |
DE MOYER KENAYPAUWELS SAUZEN – BINGOAL |
0:51:20+0:04:32 |
|
28. |
SHELTON MARCISEUROCROSSACADEMY |
0:51:37+0:04:49 |
|
29. |
ACKERT IANTREK FUTURE RACING |
0:51:55+0:05:07 |
|
30. |
NIELSEN DANIELCERAMIC SPEED HERNING CK |
0:52:03+0:05:15 |
|
31. |
MOREELS KILIANCYCLIS – VAN DEN PLAS CYCLING TEAM |
0:52:04+0:05:16 |
|
32. |
SPRANGERS BRAMLOTTO-X-OATS ATHLETES FOR HOPE |
0:52:07+0:05:19 |
|
33. |
OPPIZZI MATTEOMAMIE CLAFARTIS – WE COUNT SWISS |
0:52:16+0:05:28 |
|
34. |
GEVAERT MILESTOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM |
0:52:21+0:05:33 |
|
35. |
ZAKRAJSEK DYLANUSA CYCLING MUDFUND DEVELOPMENT TEAM |
0:52:26+0:05:38 |
|
36. |
HEIRBAUT TOONDCR CYCLING TEAM |
0:52:35+0:05:47 |
|
37. |
SLUYDTS TOONTEAM THIELEMANS – DE HAUWERE |
0:52:51+0:06:03 |
|
38. |
JANSSENS WILLEMCYCLIS – VAN DEN PLAS CYCLING TEAM |
0:53:01+0:06:13 |
|
39. |
MEEUSEN RUBENVAN GORP PROJECTS – CT ZANDHOVEN |
0:53:43+0:06:55 |
|
40. |
D´HOLLANDER SENNECYCLIS – VAN DEN PLAS CYCLING TEAM |
0:54:00+0:07:12 |
|
41. |
WYLLIE SIMONHALESOWEN A CC |
0:54:09+0:07:21 |
|
42. |
JAMIN ANTOINEBH-WALLONIE MTB TEAM |
0:54:22+0:07:34 |
|
43. |
ASKEY BENBACKSTEDT BIKE PERFORMANCE |
0:54:33+0:07:45 |
|
44. |
SCOTT CODYCYCLING CANADA |
0:54:39+0:07:51 |
|
45. |
LEMBRECHTS RUBENVAN GORP PROJECTS – CT ZANDHOVEN |
0:54:49+0:08:01 |
|
46. |
OP DE BEECK BRENTYOUNG CYCLING TALENT D&D |
0:54:54+0:08:06 |
|
47. |
LOETE HIPPOLYTEES ARQUES CYCLISME |
0:55:09+0:08:21 |
|
48. |
NIEUWENHUIS PATRICKW.V. METEOOR ASSEN-RODEN |
0:55:11+0:08:23 |
|
49. |
ST ONGE MAXIMESTIMULUS ORBEA |
0:55:23+0:08:35 |
|
50. |
FILIP MÅRDMOTALA AIF SEVNEKE ALKBIKE |
0:56:07+0:09:19 |
|
51. |
RAUSCH GEOFFREYCRABBE TOITURES – CC CHEVIGNY |
0:57:07+0:10:19 |
|
52. |
KING CARDENCHARGE BC XC RACING |
0:57:14+0:10:26 |
|
53. |
DE NEVE HANNESRB ZELFBOUW UCT |
0:57:47+0:10:59 |
|
54. |
KOIVISTOINEN AKUVAN DEN PLAS – HEPA CYCLING TEAM |
0:57:59+0:11:11 |
|
55. |
DEVOET THEOKON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE |
0:58:09+0:11:21 |
|
56. |
MAERTENS YORANVZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE |
0:34:55-1 lap |
|
57. |
DELGROSSO ETHANCOMPETITIVE EDGE RACING |
0:35:23-1 lap |
|
58. |
FIEVEZ PHILIPPEENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE |
0:35:30-1 lap |
|
59. |
DE VOS MEESZRTC THEO MIDDELKAMP |
0:35:32-1 lap |
|
60. |
CECCHI FILIPPOBIKE ACADEMY RACING TEAM |
0:35:23-1 lap |
|
61. |
CHILTON OTTOOTTO CHILTON |
0:23:47-2 lap |
|
62. |
BLOEM SENNEINDIVIDUEEL |
0:24:00-2 lap |
|
63. |
VANDECASTEELE BART JAY JUNIORINDIVIDUEEL |
0:24:37-2 lap |
|
64. |
MAPEL AIDENCOMPETITIVE EDGE RACING |
0:24:43-2 lap |
|
65. |
ENDO KOSUKESONIC RACING |
0:24:18-2 lap |
|
66. |
CONAWAY HENRYMIDWEST DEVO |
0:12:52-3 lap |
|
67. |
HELIOT MARTINTEAM AVESNOIS |
0:13:38-3 lap |
|
DNF |
AGOSTINACCHIO FILIPPOBELTRAMI TSA TRE COLLI |
0:20:52 |
|
DNF |
PAUWELS PIETERSTARBIKES – VISTABUILD |
0:21:01 |
|
DNF |
KALVERSS MATISSISOREX CYCLING TEAM |
0:25:24 |
|
DNF |
LENAERS MILANLRG-CYCLING TEAM |
0:12:01 |
|
DNF |
ROMMELAERE IBENDOVY KEUKENS – FCC |
0:12:28 |
|
DNS |
DELMÉ MAUROSTAGECO CYCLING TEAM |
||
DNS |
MERLÖV VILLEÅSTORPS CK |
1. |
OERTZEN MAX HEINERHRG HARBURG |
0:40:42– |
|
2. |
SCHOOFS JASPERACROG-TORMANS |
0:41:03+0:00:21 |
|
3. |
VANCOMPERNOLLE TIBOSTARBIKES – VISTABUILD |
0:41:06+0:00:24 |
|
4. |
ARYS MATISSEKVC NOORDZEEMEEUW |
0:41:44+0:01:02 |
|
5. |
VANHOUDT YORENVAN GORP PROJECTS – CYCLING TEAM ZANDHOVEN |
0:41:47+0:01:05 |
|
6. |
DAUMAS RÉMICD HAUTE-GARONNE |
0:41:49+0:01:07 |
|
7. |
TAKÁCS ZSOMBORSUPERIOR RACING TEAM |
0:41:59+0:01:17 |
|
8. |
GEENS KEANOSTARBIKES – VISTABUILD |
0:42:04+0:01:22 |
|
9. |
BENZ BENEDIKTHEIZOMAT RADTEAM P/B KLOSTER KITCHEN |
0:42:04+0:01:22 |
|
10. |
ZIMMERMANN BERNAA DRINK YOUNG LIONS |
0:42:46+0:02:04 |
|
11. |
VAS BARNABÁSMERIDA MARATON TEAM CST HUNGARY |
0:42:56+0:02:14 |
|
12. |
VILLAR THIERY AUBINEC CHATEAU THIERRY |
0:43:04+0:02:22 |
|
13. |
DECROO ARJENAIR COLLEGE – BCONCEPT |
0:43:14+0:02:32 |
|
14. |
JACOBS LENNESWAC TEAM VZW |
0:43:47+0:03:05 |
|
15. |
ALLAER THORBENSTARBIKES – VISTABUILD |
0:43:57+0:03:15 |
|
16. |
DANCKAARTS XANDERSTARBIKES – VISTABUILD |
0:44:01+0:03:19 |
|
17. |
JACOBS IEBENWAC TEAM VZW |
0:44:01+0:03:19 |
|
18. |
BESHORE GARRETTBOULDER JUNIOR CYCLING |
0:44:01+0:03:19 |
|
19. |
WALTER LUKEBOULDER JUNIOR CYCLING |
0:44:02+0:03:20 |
|
20. |
DERAM STANVAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
0:44:10+0:03:28 |
|
21. |
ROMAIN EMILIENROUSSY BIKE CLUB |
0:44:12+0:03:30 |
|
22. |
DEPRAETERE GUSTCT LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE |
0:44:14+0:03:32 |
|
23. |
CONAWAY CALVINIGNITION P/B RIGD-LEITNER |
0:44:15+0:03:33 |
|
24. |
BOSIO TOMMASOTEAM ASD |
0:44:23+0:03:41 |
|
25. |
SHELTON NOAHBEAR CX |
0:44:44+0:04:02 |
|
26. |
AGOSTINACCHIO MATTIABELTRAMI TSA TRE COLLI |
0:44:49+0:04:07 |
|
27. |
BOUTELOUP ALEXISTEAM AVESNOIS |
0:44:54+0:04:12 |
|
28. |
RAPINZ HENRYEUROCROSSACADEMY |
0:44:54+0:04:12 |
|
29. |
AMPOORTER YORANTEAM ATOM 6 |
0:45:09+0:04:27 |
|
30. |
MEEUSEN LENNERTWAC TEAM VZW |
0:45:28+0:04:46 |
|
31. |
VANDEN WIJNGAERT MATTEOCRABBE TOITURES – CC CHEVIGNY |
0:45:36+0:04:54 |
|
32. |
DEVALLEE MATHEOCRABBE TOITURES – CC CHEVIGNY |
0:45:52+0:05:10 |
|
33. |
VAN DEN MEERSSCHE LOMMEAVIA-RUDYCO CYCLING TEAM |
0:45:53+0:05:11 |
|
34. |
ANCIAUX ADRIENBH-WALLONIE MTB TEAM |
0:45:54+0:05:12 |
|
35. |
DE KEYSER MICKAA DRINK YOUNG LIONS |
0:45:54+0:05:12 |
|
36. |
DECKERS TOONWAC TEAM VZW |
0:45:55+0:05:13 |
|
37. |
VROLIX YARNEAIR COLLEGE – BCONCEPT |
0:46:23+0:05:41 |
|
38. |
ARTOOS LANDERAA DRINK YOUNG LIONS |
0:46:31+0:05:49 |
|
39. |
DURIE ZENOVAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
0:46:37+0:05:55 |
|
40. |
VANDEWOUDE TOBYCT LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE |
0:46:57+0:06:15 |
|
41. |
ERPELS FERRECRABBE TOITURES – CC CHEVIGNY |
0:47:08+0:06:26 |
|
42. |
BRAVMAN BENJAMINBOULDER JUNIOR CYCLING |
0:47:09+0:06:27 |
|
43. |
NORTHEY SAMALPINE CYCLING CLUB |
0:47:10+0:06:28 |
|
44. |
DEBOOM ELIBOULDER JUNIOR CYCLING |
0:47:22+0:06:40 |
|
45. |
OREEL MIELCYCLOCROSS TEAM MJ WOOD |
0:47:30+0:06:48 |
|
46. |
HEIRBAUT DRIESSTARBIKES – VISTABUILD |
0:47:50+0:07:08 |
|
47. |
DE BAETS TIMOC.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW |
0:48:06+0:07:24 |
|
48. |
VANHEES LENNERTKZLWC – DAVO |
0:48:20+0:07:38 |
|
49. |
BRANDT LUKASKELLY BENEFIT STRATEGIES DEVO |
0:48:23+0:07:41 |
|
50. |
DAVIES-CHARD JACKSANDNES SK |
0:48:44+0:08:02 |
|
51. |
DE NYS LARSALFASUN – AS CONSTRUCT CYCLING TEAM |
0:49:12+0:08:30 |
|
52. |
VAN BRUWAENE EMIELTOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM |
0:49:29+0:08:47 |
|
53. |
LABBE PIERRICKOLYMPIQUE DE GRANDE SYNTHE |
0:49:30+0:08:48 |
|
54. |
THEUNYNCK DAANCYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST |
0:49:31+0:08:49 |
|
55. |
AERTS SENNEAA DRINK YOUNG LIONS |
0:49:39+0:08:57 |
|
56. |
ADAMS BRIEKCYELO |
0:50:08+0:09:26 |
|
57. |
ANDERSEN NICOLAICK AARHUS |
0:50:29+0:09:47 |
|
58. |
KNOCKAERT YENTELINDIVIDUEEL |
0:50:32+0:09:50 |
|
59. |
TAJIMA AYATOSNEI |
0:50:54+0:10:12 |
|
60. |
LEGILLON EMILIENCYCLOCLUB ARMENTIÈROIS |
0:51:33+0:10:51 |
|
61. |
ZSEMBERY BOLDIZSÁRSUPERIOR RACING TEAM |
0:51:48+0:11:06 |
|
62. |
LENOIR MAXENCECOMINES |
0:52:03+0:11:21 |
|
63. |
SPRIMONT FABIANBRAIN² OLYMPIA TIENEN |
0:25:49-1 lap |
|
64. |
DEPRIESTRE TIMOTHÉARMENTIERES |
0:26:11-1 lap |
|
65. |
WABEL SVENSTARBIKES – VISTABUILD |
0:25:54-1 lap |
|
66. |
MONBAILLIU JORNECYCLOCROSS TEAM MJ WOOD |
0:26:43-1 lap |
|
67. |
CLAES MIELKZLWC – DAVO |
0:26:53-1 lap |
|
68. |
CHAUDERLOT PHULPIN TOMBIKE ENERGY SCHOOL |
0:26:29-1 lap |
|
69. |
LEFEVRE FABRICEWIELERCLUB “ONDER – ONS PARIKE” VZW |
0:27:20-1 lap |
|
70. |
APERS MATHISVAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM |
0:26:53-1 lap |
|
71. |
CASIER JOLANBRAIN² OLYMPIA TIENEN |
0:26:52-1 lap |
|
72. |
JACOBY FRANÇOISTEAM GEO-THERM CARBONBIKE MARCHOVELETTE |
0:27:14-1 lap |
|
73. |
PAAIMANS TEUNZRTC THEO MIDDELKAMP |
0:27:56-1 lap |
|
74. |
WIJMA DAANW.V. EEMLAND |
0:28:06-1 lap |
|
75. |
D´HONDT LARSCT LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE |
0:14:25-2 lap |
|
DNF |
VAN DEN BOER ARTHURAA DRINK YOUNG LIONS |
0:31:22 |
|
DNF |
COOPMAN KJELLAA DRINK YOUNG LIONS |
0:36:46 |
|
DNF |
DE KEERSMAEKER MATHIASRS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS |
0:22:31 |
|
DNF |
KNAEPEN YORAMACROG-TORMANS |
0:23:00 |
|
DNF |
MUTSAARTS RUNEYOUNG CYCLING TALENT D&D |
0:13:29 |
|
DNF |
VAN DER VEKEN MILANWIELERCLUB “ONDER – ONS PARIKE” VZW |
0:14:00 |
|
DNF |
DRIES TJALLETD CYLING |
0:00:14 |